09.09.2021 10:05

Розпочато обговорення проекту Стратегії розвитку в населених пунктах Вишнівської ромади

613b201d2bd7a__643230411a2810d70d1e143f2efd4926.jpg

Учора, 8 вересня, в селах Руда, Хворостів та Машів відбулись зустрічі з жителями по обговоренню Стратегічного плану розвитку Вишнівської громади до 2030 року.

Населені пункти Хворостівського старостинського округу лише у 2020 році стали територією громади, тому ряд проблемних питань, які залишались невирішеними протягом багатьох десятиліть, поступово будуть вирішуватись силами Вишнівської сільської ради.

А це і капітальні та поточні ремонти приміщень підвідомчих установ, доріг, завершення робіт по влаштуванню освітлення вулиць, створення рекреаційних та відпочинкових зон та багато - багато інших питань, які потрібно буде вирішувати.

Спільно з жителями обговорили виконання заходів у часових рамках, адже Стратегія - до 2030 року і зробити все і відразу просто неможливо. Тому узгодили включення до Стратегії першочергових завдань на найближчі роки та перспективи розвитку території Хворостівського та Машівського старостинських округів у майбутньому