17.03.2023 16:34
У Вишнівській громаді проводилися геодезичні роботи для розробки проектів водовідведення
![64147b826f54d__зображення_viber_2023-03-17_16-30-29-851.jpg 64147b826f54d__зображення_viber_2023-03-17_16-30-29-851.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/2/83116/64147b826f54d__зображення_viber_2023-03-17_16-30-29-851.jpg)
Так як, роботи з водопониження не проводилися більше тридцяти років з дня введення в експлуатацію меліоративних систем, сьогодні, з метою здійснення водовідведення на підтоплених територіях громади, спеціалісти інституту ТОВ «Волиньводпроект» спільно із начальником відділу з питань земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Вишнівської сільської ради проводили геодезичні роботи для розробки проектів водовідведення.
Зокрема, роботи здійснювалися в с. Штунь на землях приватних домогосподарств, на території Штунського ліцею, сільського будинку культури с. Штунь та по вулиці Соборна с. Вишнів.
Подальші роботи будуть проводитися відповідно до розроблених проектів водопониження.
![64147b7fdbc6b.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/2/83117/64147b7fdbc6b.jpg)
![64147b8013ff1.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/2/83118/64147b8013ff1.jpg)