06.12.2022 10:09

Вітаємо з Днем Збройних Сил України!

638ef946aa4b8__2022120512403955.png

Шановні військовослужбовці, захисники та захисниці України!

Щиро вітаємо Вас професійним святом!

Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців-патріотів, які демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та непохитне бажання перемогти.

Вже дев’ять років День Збройних Сил України відзначається в умовах війни. І тисячі солдатів і офіцерів героїчно захищають свою землю зі зброєю в руках. На сьогодні військова справа притаманна не тільки чоловікам, її опанували й представниці «слабкої» статі. Жінка на війні – сьогодні не новина. Тож цього дня привітання приймають й представниці жіноцтва, які вірно несуть службу по захисту держави.

Сьогодні весь український народ висловлює подяку за вашу мужність, сталеву витримку та героїзм.

Ви боретесь за те, чому немає ціни – за свободу, волю та незалежність!

Ви - гордість України, громади та кожного українця. Сильні та мужні. Безстрашні та незламні.

Щиро зичимо всім нам найскорішої перемоги, а нашим захисникам − козацької відваги та незламної сили волі. Низький уклін, вічна шана і безмежна вдячність Збройним Силам України! Світлого настрою, успіхів і Перемоги на усіх фронтах!

У цей день ми також схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали свої життя за Батьківщину.

Вічна їм слава!

Слава Україні!