Вишнівська територіальна громада

Волинська область, Ковельський район

08.03.2022 10:02

Привітання з 8 Березня

62d7dcd9d442c__137e62013cb5c6885ef17e3e3a0260c9.jpg

Дорогі наші жінки!

Сьогодні у нас війна. Нам не до святкувань, і важко знайти підстави для веселого настрою. Та все ж таки, я хочу звернутися до всіх жінок зі словами привітання, бо усе найдорожче і прекрасне, що є у нашому житті –  любов і сім’я, народження і щастя, радість і надія, пов’язане з жінкою. Вона теплом, добром і ніжністю прикрашає наші дні, утверджує успіхи і  підтримує у тяжкі хвилини.

Сьогодні наше особливе захоплення і безмежна вдячність захисницям України, які в лавах Збройних сил України і підрозділах територіальної оборони боронять нас від агресора.  З початку збройного конфлікту багато жінок лікує поранених, допомагає переселенцям і займається волонтерством. Ви сильні, мужні, витривалі і водночас, добрі, милосердні, сердечні і такі рідні.

Любі жінки! Саме ви надихаєте нас на шляхетні вчинки, щодня даруєте нам любов, турботу, душевний спокій і затишок. Переконаний, що труднощі та негаразди минуться і ніщо не буде затьмарювати вашої посмішки, а на ваших очах бринітимуть лише сльози радощів.

Низький вам уклін від усіх чоловіків, щирі побажання добра і найскорішого настання миру. Нехай Господь убереже вас і ваші родини від горя і втрат в ці тяжкі дні. А ще, непохитної віри вам у нашу перемогу. 

Зі святом!

Слава Україні!