21.11.2021 14:06

З Днем Гідності та Свободи

6284ea5c46418__2c0968f4a9b3c02f5dd77e6cf392daf9-medium66.jpg

Шановна громадо!
Щиро вітаємо вас з Днем Гідності та Свободи!

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи – день вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

Щорічно в цей день вся Україна схиляє голови та вшановує світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі.

Від щирого серця бажаємо усім нам миру, злагоди і непохитної віри, в те, що ми зуміємо зробити все, як єдиний великий народ, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всіх українців, в ім’я щасливого майбутнього нашого підростаючого покоління.

Нехай буде мирне небо над українською землею та добробут у ваших домівках.

Слава Україні!