19.11.2021 17:13

Шановні жителі Ковельщини!

6284e93b543e8__25845-1_large.jpg

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи.

Для кожного свідомого громадянина нашої держави ця важлива пам’ятна дата є символом незламності духу українців, які під час Помаранчевої революції та Революції Гідності жертовно виборювали громадянські права і свободи, європейське майбутнє країни для нинішнього і прийдешніх поколінь.

Буремні, сповнені героїзму, революційні сторінки нашої новітньої історії засвідчили всенародне прагнення жити в державі, де людська Гідність і Свобода є визначальними цінностями.

Вічна пам'ять і слава Героям Небесної Сотні, які віддали свої життя під час Революції Гідності, а також кращим синам і донькам України, які загинули смертю героїв у війні з російським агресором. Честь і хвала  патріотам, що нині відстоюють територіальну цілісність Української держави, та усім громадянам, які натхненною і самовідданою працею будують вільну, незалежну Україну.

Слава Україні! Героям слава!

З повагою,
Ольга Черен, голова Ковельської районної державної адміністрації