17.08.2021 16:59

Робоча зустріч голови громади та начальника Служби у справах дітей Ковельської районної державної адміністрації

613b0235df744__034ffd8065496a16077b0533485dc2e6.jpg

17 серпня голова Вишнівської сільської ради Віктор Сущик провів робочу зустріч з начальником Служби у справах дітей Ковельської районної державної адміністрації Сергієм Ілюшиком. Під час зустрічі обговорили  порядок та умови передання документації щодо дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах від Служби у справах дітей Ковельської районної державної адміністрації до сектору «Служби у справах дітей» Вишнівської сільської ради. Також наголосили на основних завданнях  соціально-правового захисту дітей, які залишилися без батьківського піклування, дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, запобігання поширенню сирітства, максимальне збереження біологічної родини,  забезпечення належного захисту житлових та майнових прав дітей громади.