29.12.2023 16:32

Про отримання адміністративних послуг в найвіддаленіших населених пунктів

658ed8b78b1a4__Фото-111111111111.jpg

Підсумовуючи 2023 рік «Центр надання адміністративних послуг» Вишнівської сільської ради ще раз дякує  швейцарсько-українській Програмі EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа в партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України за надану можливість отримати адміністративні послуги мешканцями нашої громади в найвіддаленіших населених пунктів. Саме, завдяки Мобільній валізі, отриманої від Програми EGAP адміністраторами  ЦНАПу  протягом року  було надано 45 адміністративних послуг маломобільним верствам населення громади.

З мобільною валізою адміністративні послуги стали доступними для людей похилого віку, осіб з інвалідністю, або тих, хто з різних причин не може сам відвідати ЦНАП.

Нагадуємо, щоб скористатись послугою представник особи , яка потребує адміністративної послуги, а саме люди похилого віку, особи з інвалідністю, або ті, хто з різних причин не може сам відвідати ЦНАП, має звернутися до ЦНАП або старостинського округу  із документами, що підтверджують її статус. Це може бути родич, сусід або соціальний працівник. Адміністратор ЦНАП погоджує з представником час і дату візиту та  виїжджає за місцем проживання заявника  із мобільною валізою та надає адміністративну послугу.

Консультацію щодо послуги можна отримати за телефонами відділу ЦНАП:

+380892500240 або +38(03377)3-23-42