08.12.2023 10:16

Відбулося позачергове засідання 43 сесії Вишнівської сільської ради

6572d101c8557__photo1702023196.jpeg

06 грудня відбулося позачергове засідання 43 сесії Вишнівської сільської ради під головуванням сільського голови Віктора Сущика.
Перед початком пленарного засідання колектив комунального закладу «Центр культури, мистецтва естетичного виховання та спорту» пісенним дарунком привітав депутатський склад та працівників сільської ради з Днем місцевого самоврядування.
Сесійному засіданню передувала робота постійних комісій сільської ради, на яких були ретельно опрацьовані та розглянуті усі проєкти рішень порядку денного.
Під час засідання затверджено:
- Програму соціального захисту населення Вишнівської сільської ради на 2024-2027роки в новій редакції;
- Програму соціальної підтримки ветеранів війни, військовослужбовців та членів їх сімей Вишнівської сільської ради,;
-Програму підвищення стійкості Вишнівської сільської ради до кризових ситуацій, викликаних припиненням або погіршення надання важливих для їх життєдіяльності послуг чи для здійснення життєво важливих функцій на 2024-2025 роки;
- Програму розвитку освіти Вишнівської сільської ради на 2024-2025 роки та порядок надання та використання коштів.
Також в ході засідання депутатами були розглянуті такі питання:
-про внесення змін до рішення ради від 23.12.2022року №28/9 «Про бюджет Вишнівської сільської територіальної громади на 2023 рік»;
-про затвердження Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости у старостинських округах Вишнівської сільської ради
- про затвердження плану роботи Вишнівської сільської ради на 2024 рік;
- про затвердження плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Вишнівської сільської ради на 2024 рік.
- про закупівлю та безоплатну передачу товаро-матеріальних цінностей.
Крім того, депутатами одноголосно прийнято рішення про виділення матеріальної допомоги з сільського бюджету жителям громади на суму 198 тис. грн.
Результатом роботи стало ухвалення проектів рішень з усіх питань порядку денного.
Підводячи підсумки роботи сесії та з нагоди Дня місцевого самоврядування Віктор Сущик подякував депутатам за спільну злагоджену командну роботу та побажав добробуту і якнайшвидшої перемоги!