15.11.2023 17:45

14 листопада керівництвом відділу ДРАЦС у Волинській області за організації голови Вишнівської громади проведено семінар

6554e78f9b448__2.png

У нашій громаді 14 листопада 2023 керівництвом відділу ДРАЦС у Волинській області Управління державної реєстрації Західного міжрегіонального управління юстиції Антоніною Кратік та Лесею Романенко, за організації начальника Любомльський відділ ДРАЦС Лілії Станіславчук та голови Вишнівська сільська територіальна громада Віктора Сущика, проведено семінар на тему: «Співпраця органів державної реєстрації актів цивільного стану з органами місцевого самоврядування в частині виконання делегованих повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

Учасники семінару презентували свою роботу з питань державної реєстрації:

🔹 народження (доповідач - Іван Самолюк, староста Римачівського старостинського округу),

🔹 шлюбу (доповідач - Любов Мандрика, староста Штунського старостинського округу),

🔹 смерті (доповідач - Тетяна Васейко, староста Хворостівського старостинського округу).

Начальник відділу “Центр надання адміністративних послуг” виконавчого комітету Вишнівської територіальної громади Тетяна Томчук розповіла про особливості інтеграції послуг у сфері ДРАЦС через центри надання адміністративних послуг та поділилась, яким чином працює механізм взаємодії ЦНАП з відділом ДРАЦС та старостинськими округами.

Разом з тим, обговорили питання:

✅ робота місцевого самоврядування під час дії воєнного стану;

✅ проблеми, що виникають в роботі користувачів Державного реєстру актів цивільного стану громадян;

✅ надання послуг військовослужбовцям, пенсіонерам, внутрішньопереміщеним особам та найменш захищеним верствам населення з питань отримання документів при державній реєстрації.

1.png 2.png