28.08.2023 14:19
Бюджет участі: навчання з написання та підготовки проєктів
![64ec8303c09fe__Громадський-бюджет-підсумки-e1628590020494-1024x570.jpg 64ec8303c09fe__Громадський-бюджет-підсумки-e1628590020494-1024x570.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/2/123196/64ec8303c09fe__Громадський-бюджет-підсумки-e1628590020494-1024x570.jpg)
Шановні мешканці громади, 15 серпня стартував прийом документів на участь в конкурсі проєктів «Бюджет участі», який впроваджується Вишнівською сільською радою.
Враховуючи Ваші численні побажання, нашими спеціалістами в четвер, 31 серпня 2023 року о 10:00 год., буде проводитись навчання щодо написання та підготовки проєктних заявок до Бюджету участі.
Під час навчання ми допоможемо Вам визначити проєктну ідею (щоб ви хотіли покращити чи створити в громаді), сформувати мету, завдання, спланувати заходи та скласти кошторис проєкту.
Це надасть вам можливість вдосконалити свої знання та набути навички в проєктному менеджменті, ознайомитися з новітніми підходами та методологією розробки проєктних пропозицій.
Якщо у вас є інноваційні ідеї проєктів та ви прагнете покращити рівень життя в своїй громаді, просимо всіх охочих долучитися до заходу, який відбудеться в адмінприміщенні Вишнівської сільської ради (зал засідань) за адресою: с. Вишнів, вул. Незалежності, 80а. Для участі в навчанні, просимо зареєструватись за посиланням нижче. У разі виникнення додаткових питань просимо звертатись за телефоном 3-23-42, голова робочої групи – Галина Федончук.
Питання щодо проведення навчання по написанню та підготовки проєктних заявок до Бюджету участі
Поділитись
Дізнайтеся також
22/07/2024
Міфи про торгівлю людьми
18/07/2024
Увага, у лісах Волині – мінна небезпека!
Усі новини