03.08.2023 08:21

Запрошуємо на майстер-клас із плетіння килимків «Секрети із бабусиного кошика»

64cb39f5e0352__Red-Photo-Collage-Graduation-Announcement-(1).png

Маєте в шафі речі, які білше не одягаєте, а викидати їх шкода?

ГО «Наша файна громада» та активістка Тетяна Мялковська пропонують жителям Вишнівської громади та ВПО дати цим речам друге життя!

10 серпня запрошуємо усіх охочих на майстер-клас із плетіння килимків «Секрети із бабусиного кошика». Як перетворити уживаний одяг на корисний та цікавий виріб, навчатиме майстриня Надія Дейнека.

Крім майстер-класу на усіх учасників чекає також екскурсія Інтеграційним центром «Замлиння», адже саме на одній із локацій центру відбуватиметься наш захід.

Вхід – вільний.
Початок о 10:00.

Повідомляємо також, що здійснюватиметься довіз від приміщення Вишнівської сільської ради до Інтеграційного центру «Замлиння». Виїзд о 09:20 год.

Матеріал підготовлено у рамках проєкту Київський Діалог: Створення в українських регіонах соціального капіталу для громадських ініціатив, орієнтованих на реформи, за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини.