30.06.2023 11:58

Запрошуємо жителів громади та ВПО на етнографічний захід «Традиційна культура українців: від Волині до Слобожанщини»

649e9981e90b5__Red-Photo-Collage-Graduation-Announcement.jpg

У вівторок, 4 липня, в Комунальному закладі «Центр культури, мистецтва, естетичного виховання та спорту» (с.Вишнів, вул.Незалежності, 81) у невимушеному форматі ми плануємо поспілкуватись про культурні стереотипи, різноманіття та про традиції, які нас усіх об’єднують.

Також будуть майстер-класи з виготовлення українського оберегу та багато інших цікавинок.

Вхід – вільний.

Матеріал підготовлено у рамках проєкту Київський Діалог: Створення в українських регіонах соціального капіталу для громадських ініціатив, орієнтованих на реформи, за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини.