12.06.2023 15:00

Відбулося засідання ініціативної групи

Новини.png

Ініціативна група інформує щодо проведення установчих зборів Молодіжної ради Вишнівської сільської  ради.

Для участі в установчих зборах необхідно подати ініціативній групі заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

• Рішення (подання) про делегування представника для участі в установчих зборах, який одночасно є кандидатом на обрання до складу молодіжної ради, прийняте у порядку встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства.
  • Біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади в інституті громадянського суспільства, відомостей про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер мобільного телефону.
  • згода делегованого представника на обробку його персональних даних.

Заяви надсилати на електронну скриньку  osvita.vyshniv@gmail.com , або нарочно у гуманітарний відділ.

Прийом заяв для участі в установчих зборах триває до 06  липня  2023 року.

Склад Молодіжної ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатів, які особисто присутні на установчих зборах. До складу Молодіжної ради може бути обрано не більше одного представника від кожного інституту громадянського суспільства, що виявив бажання увійти до складу Молодіжної ради. Кількісний склад Молодіжної ради визначається установчими зборами.

Дата проведення установчих зборів: 26 липня 2023 року о 10.00 год.  в приміщенні клубу с.Вишнів

Контактна особа з числа ініціативної групи: Антоніна ЛЕГЕЗА, +380969381573.

Зразки додаються

Подання

Біографічна довідка

Згода на обробку даних

Склад ініціативної групи додається.