13.06.2023 16:35

Відбулось перше засідання ради ВПО та БФ «РОКАДА»

648870b31963d__зображення_viber_2023-06-13_09-25-30-942.jpg

9 червня 2023 року у Вишнівській сільській раді відбулося засідання Ради з питань ВПО  з метою визначення  напрямку інтеграції внутрішньо переміщених осіб у громаді.

Координатор БФ «Рокада» Волинь Ірина Корольчук та менеджер з питань регіонального розвитку БФ Рокада Ольга Хамініч розповіли про формат роботи Ради з питань ВПО та інституційну підтримку їх діяльності від благодійної організації  "Рокада".

Також на засіданні було обговорено проблеми і потреби ВПО, що мешкають у Вишнівській територіальній громаді. Можливості співпраці органів місцевого самоврядування і ВПО у вирішенні їх проблем.

До наступного засідання Ради триватиме опитування, результат якого стане джерелом для подальшої діяльності Ради з питань ВПО у Вишнівській громаді.

Анкета доступна за посиланням.