24.05.2023 16:51
Вишнівський ЦНАП стає енергетично незалежним
![646e1667aa2e0__349148019_1282603889020967_6879075053618598956_n.jpg 646e1667aa2e0__349148019_1282603889020967_6879075053618598956_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/2/96839/646e1667aa2e0__349148019_1282603889020967_6879075053618598956_n.jpg)
Відтепер мешканці Вишнівської громади зможуть своєчасно та безперебійно отримувати адміністративні послуги.
Завдячуючи нашим партнерам, Програмі EGAP, яка реалізується фондом Східна Європа у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та фінансується Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва, встановлено сонячні панелі на даху адмінприміщення Вишнівської сільської ради в якому розміщений Центр надання адміністративних послуг. Саме це дасть можливість ЦНАПу бути енергетично незалежними та надавати послуги у разі аварійних вимкнень світла.