26.04.2023 16:52

Підписання меморандуму з благодійною організацією «Благодійний фонд «Рокада»

64492ea9d47a9__msg2134930756-8402.jpg

Сьогодні в Вишнівській сільській раді відбулась зустріч сільського голови Віктора Сущика з представниками Благодійної організації «Благодійний фонд «Рокада» щодо обговорення питання створення Ради з питань ВПО, ключове завдання якої є — реалізація місцевої політики у сфері захисту прав ВПО та залучення активних громадян до участі в місцевих та обласних програмах, якими передбачено заходи інтеграції ВПО, зокрема щодо координації проведення оцінки потреб, планування та надання базових послуг, розв’язання житлових питань тощо.

Спільну подальшу роботу у цьому напрямку сторони засвідчили, підписавши меморандум про співпрацю, відповідно до якого надалі будуть здійснюватися заходи з інтеграції ВПО до життя в громаді, надаватиметься правова, соціальна, психологічна допомога, організовуватимуться спільні просвітницькі заходи, здійснюватиметься співпраця з міжнародними благодійними організаціями тощо.

Під час зустрічі учасники обговорили виклики, які пов’язанні зі створенням Рад з питань ВПО та виробили механізми ефективної взаємодії між радами з питань ВПО та місцевим самоврядуванням, домовились про координацію діяльності Рад з питань ВПО.

Отже, якщо ви зареєстровані як внутрішньо переміщена особа у Вишнівській територіальній громаді та бажаєте брати активну суспільно-політичну участь у її житті, запрошуємо заповнити анкету:
ДОЛУЧАЙСЯ ДО ЖИТТЯ ГРОМАДИ ТА ДІЯЛЬНОСТІ РАДИ ВПО