21.04.2023 10:47

У Вишнівську сільську раду завітали представники військовослужбовців

6442403303ea9__зображення_viber_2023_.jpg

19 квітня Вишнівську сільську раду відвідали помічник народного депутата Андрій БОКОЧ та в.о. директора Центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Волинської обласної ради - військовослужбовець 67 ОМБР ДУК Богдан БАЛЬБУЗА.

Метою зустрічі було обговорення питань належного забезпечення військових та подальшої співпраці органу місцевого самоврядування задля підвищення рівня обороноздатності України.

Разом з тим, гості висловили слова вдячності Вишнівській сільській раді за надану допомогу ЗСУ в обороні держави, а саме в забезпеченні чотирма безпілотними літальними апарати та двома зарядними станціями, для закупівлі яких сільська рада виділила з місцевого бюджету майже 500 000 грн.

Рухаємось далі та наближаємо ПЕРЕМОГУ спільно!