19.04.2023 16:26
Жителі Вишнівської громади отримали смачні паски і ковбаски до Великодня
![643fecbe39dcf__photo_5332317488895083654_y.jpg 643fecbe39dcf__photo_5332317488895083654_y.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/2/89426/643fecbe39dcf__photo_5332317488895083654_y.jpg)
Христове Воскресіння знову нагадує нам про те, що кожен має бути щирим, турботливим і милосердним, особливо до тих, хто потребує нашої уваги, піклування і допомоги, як на фронті, так і вдома.
Тож за ініціативи сільського голови Віктора Сущика одинокі громадяни похилого віку, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, особи, які перебувають у складних життєвих обставинах, особи з інвалідністю, внутрішньо переміщені особи отримали 240 запашних пасок та ковбасок. Окрім жителів Вишнівської громади, традиційною Великодньою випічкою посмакували й наші захисники - військовослужбовці, які тимчасово розміщені на території громади.
Нехай ці святкові дні принесуть у кожну оселю радість і спокій, а в душі любов та мир. Нехай Великдень дарує Вам надію і оптимізм, спонукає до духовної єдності задля спільного блага.
Міцного Вам здоров’я і радості, добробуту і злагоди у Ваших родинах!
![643fec531940e.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/2/89432/643fec531940e.jpg)
![643fec5b94454.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/2/89433/643fec5b94454.jpg)
![643fec5bacfc5.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/2/89434/643fec5bacfc5.jpg)
![643fec5bb1e1d.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/2/89435/643fec5bb1e1d.jpg)
![643fec5bd5f3c.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/2/89436/643fec5bd5f3c.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
05/06/2024
Догляд вдома з червня 2024 року забезпечує центр надання соціальних послуг у Вишнівській громаді
25/04/2024
Платформа допомоги врятованим
Усі новини