20.03.2023 11:59
Забезпечення послугами Інтернету для якісного дистанційного навчання
![641831550325e__зображення_viber_2023-03-17_15-52-51-249.jpg 641831550325e__зображення_viber_2023-03-17_15-52-51-249.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/2/83233/641831550325e__зображення_viber_2023-03-17_15-52-51-249.jpg)
З метою забезпечення якісних освітніх послуг в закладах освіти Вишнівської сільської ради під час дистанційного формату навчання рішенням Вишнівської сільської ради було внесено зміни до «Програми соціального захисту населення Вишнівської сільської ради на 2018 - 2022 роки та Порядку надання та використання коштів».
На підставі Програми з місцевого бюджету виділено кошти в сумі 134600 грн. на підключення до мережі Інтернет та на придбання сенсорних мобільних телефонів учням.
Відповідно, двадцяти двом сім’ям, які належать до вразливих категорій населення і діти яких навчаються у закладах загальної середньої освіти Вишнівської сільської ради, надано одноразові матеріальні допомоги на підключення до мережі Інтернет. Для 16 ти учнів закладів освіти Вишнівської громади закуплено мобільні телефони.
Поділитись
Дізнайтеся також
17/06/2024
Батькам майбутніх першокласників: розповідаємо, коли розпочинається прийом документів до 1 класу
14/06/2024
Стратегія розвитку громади
Усі новини