17.03.2023 16:52
Розпочато роботи по ремонту асфальтного покриття
![64147f2450674__зображення_viber_2023-03-17_16-50-07-499.jpg 64147f2450674__зображення_viber_2023-03-17_16-50-07-499.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/2/83123/64147f2450674__зображення_viber_2023-03-17_16-50-07-499.jpg)
На підставі звернення Вишнівської сільської ради до ДП «Служба автомобільних доріг» у Волинській області щодо належного стану покриття місцевих автомобільних доріг громади, сьогодні вже розпочато роботи по ремонту асфальтного покриття від дороги Піща – Верба – Павлівка до с. Штунь.
Також, планується проведення грейдерування та підсипання щебенем на автомобільних дорогах місцевого значення с. Штунь – с. Висоцьк, с. Чмикос – с. Вижгів, с. Пустинка – с . Мосир, с. Пустинка – с. Ладинь.
![64147f225c7ec.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/2/83124/64147f225c7ec.jpg)