07.03.2023 12:59

«Гібридна війна росії проти України. Як перемогти на інформаційному фронті»: Центр стратегічних комунікацій презентував посібник

640719b323574__Gibrydna.png

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки презентував аналітичний посібник «Гібридна війна росії проти України Як перемогти на інформаційному фронті» в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

Посібник розроблений в межах проєкту «Школа протидії дезінформації», що реалізується Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки спільно з Центром демократії та верховенства права за фінансової підтримки Швеції.

У ньому проаналізована інформаційна складова гібридної війни, яку рф веде проти України, виокремлені основні ознаки та прийоми російської пропаганди і дезінформації.

Також у посібнику окреслені методи виявлення та адекватного реагування на російську дезінформацію та запропоновані схеми оцінювання вжитих комунікаційних заходів.

Ознайомитись з електронною версією  посібника можливо за посиланням.