20.02.2023 14:58

День Героїв Небесної Сотні

63f3a79f5d768__photo1676900386.jpeg

Шановні жителі та гості громади!
Сьогодні ми згадуємо ще одну трагічну сторінку в непростій історії України - День Героїв Небесної Сотні. Захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України науковці, програмісти, митці, вчителі, студенти, підприємці …  повстали на захист ідеалів демократії, європейського майбутнього нашої країни, громадянських прав і свобод. Всі вони віддали найдорожче – життя за нас з вами, задля нашого життя у новій вільній, демократичній державі.
20 лютого в Україні – данина жертовності, героїзму, мужності та патріотизму звичайних українців.
Революція Гідності змінила багатьох з нас. Вона навчила бути відповідальними та небайдужими, до останнього стояти за Батьківщину. Нехай світла пам’ять про їх подвиг додасть нам сил і наснаги в цей нелегкий час, звільнити рідну землю від загарбників та здобути таку довгоочікувану Перемогу.
Бажаю всім мирного неба!