01.02.2023 11:01

Відбулись громадські слухання документу державного планування: Звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту

63e0c2f31383c__Без-імен11111і.png

31 січня 2023 року о 11:00 год в приміщенні Вишнівської сільської ради відбулись громадські слухання документу державного планування: Звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту  «Детального плану території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості у с. Римачі Вишнівської ТГ Ковельського району Волинської області» та містобудівної документації «Детальний план території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості у с. Римачі Вишнівської ТГ Ковельського району Волинської області»

Поділитись
Дізнайтеся також