Вишнівська територіальна громада

Волинська область, Ковельський район

30.12.2022 16:51

Повідомлення про проведення громадських слухань

Документу державного планування: «Детальний план території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості у с. Римачі Вишнівської ТГ Ковельського району Волинської області» та Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту детального плану території.

Рішення: Вишнівської сільської ради №22/50 від 15 липня 2022р.

Завдання на розроблення детального плану території від 10 жовтня 2022р.

Відомості про замовника: Вишнівська сільська рада Ковельського району Волинської області  (Код ЄДРПОУ 04333164) відомості про розробника: Товариством з обмеженою відповідальністю «НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ПРОЕКТНИЙ ЦЕНТР ГЕОУРБАНІСТИКИ ТА ПЛАНУВАННЯ» (Код ЄДРПОУ 33880983) договір від 10.10.2022 р. № 16-10.22

інформацію про дату, час і місце проведення громадських слухань та умови участі в них: громадські слухання відбудуться 31 січня 2023 року о 11:00 год. за адресою: Волинська область, Ковельський район, с. Вишнів, вул. Незалежності 80 а (приміщення Вишнівської сільської ради)

Кожен учасник громадських слухань має право робити аудіо-, відеозапис або веб-трансляцію громадських слухань. Громадські слухання не можуть використовуватися для політичної реклами чи агітації, у тому числі передвиборчої агітації.

Ознайомитися з матеріалами проекту документу державного планування на місцевому рівні на паперових чи інших твердих (матеріальних) носіях можна з 8:00 до 17:00 з 02.01.2023 року протягом 30-ти днів за адресою:  Волинська область, Ковельський район, с. Вишнів, вул. Незалежності 80а, в приміщенні Вишнівської сільської ради.

інформацію про посадову особу замовника розроблення документації, відповідальну за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень), та адресу, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження): замовник детального плану території – Вишнівська сільська рада; посадова особа відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості – В.о. завідувача сектору, головного архітектора сектору містобудування та архітектури Вишнівської сільської ради – Солодуха Н.А.; за адресою: Волинська область, Ковельський район, с. Вишнів, вул. Незалежності 80а, тел. 3-23-42, e-mail: vyshniv.lbm@gmail.com.

 

Текстова частина Розділ І,ІІ, додатки (Стратегія просторового розвитку території)

Графічна частина Розділ ІІІ:

Звіт про СЕО Розділ IV