18.11.2022 11:26

Конкурс «Твори добро разом з Святим Миколаєм»

63775029ab8be__konkursss.jpg

З нагоди новорічно-різдвяних свят   комунальний заклад «Центр культури, мистецтва, естетичного виховання та спорту» Вишнівської сільської ради проводить конкурс «Твори добро разом з Святим Миколаєм» для дітей Вишнівської  територіальної громади.

Попри важкі для кожного з нас часи ми досі віримо у магію цього свята, в силу хороших справ та вчинків. Тому приготували подарунки до Дня Святого Миколая для учасників конкурсу.

Всі умови конкурсу прописані в  Положенні.

Не зволікайте, швиденько хапайте ручку, фарби, олівці та пишіть нам. Святий Миколай щедрий до всіх, хто був слухняними цілий рік та творив добро!!!

про конкурс «Твори добро разом з Святим Миколаєм»

1. Загальні положення

1.1.Положення визначає порядок та умови проведення конкурсу «Твори добро разом з Святим Миколаєм » (далі – Конкурс).

1.2. Організатор Конкурсу: комунальний заклад «Центр культури , мистецтва, естетичного виховання та спорту» Вишнівської сільської ради.

1.3. Тематика робіт: «Твори добро разом Святим Миколаєм»   виконання: будь-яка творча робота (малюнок, вишивка, вірш, декупаж, ліплення, моделювання, скрапбукінг, оригамі тощо).

2. Мета конкурсу

2.1.     Сприяння розвиткові у юних жителів Вишнівської громади  навичок до творчості, уміння  фантазувати, влучно й дохідливо висловлювати свою уяву;

2.2.     Залучення дітей  до заходів, спрямованих на формування патріотизму, прищеплення любові та поваги до українських традицій.

3. Умови конкурсу

3.1. До участі у Конкурсі запрошуються учні 1-9 –х класів закладів освіти Вишнівської громади.

3.2. Робота виконується учасником особисто.

3.3.   При оформленні  застосовується індивідуальний підхід.

3.5.   Кожен учасник конкурсу може прислати лише одну творчу роботу.

3.6.    Учасникам обов’язково  підписати свою роботу: написати ім’я та прізвище,  адресу проживання, вік та контактний номер телефону.

3.7. Роботи  надсилаються на адресу: с. Вишнів, вул. Незалежності, 80а (кабінет №11, комунальний заклад «Центр культури, мистецтва, естетичного виховання та спорту»), а також можна принести до найближчої сільської бібліотеки.

4. Порядок організації та проведення Конкурсу

4.1. Для оцінювання конкурсантів й підбиття підсумків створюється журі з числа працівників культури.

4.2.  Оцінка конкурсної роботи здійснюється за такими критеріями:

• оригінальність творчого задуму твору;
  • щирість;
  • грамотність;
  • творчий підхід в оформленні роботи.

4.3.   За кожним критерієм конкурсна робота оцінюється журі за 5-бальною шкалою.

4.4.  Оцінювання конкурсних творів учасників здійснюється шляхом підрахунку балів всіх членів журі.

4.5.   Прийом робіт здійснюється до 12 грудня 2022 року включно.

5. Заохочення переможців

5.1.  Всі учасники будуть нагороджені заохочувальними подарунками.

5.2.  Учасники кращих робіт отримають цінні подарунки.

5.3.  Переможців  буде оголошено 19 грудня 2022 р. на сайті Вишнівської сільської ради.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном:0982337519,09680099851.