18.10.2022 16:38

Збір коштів на автомобіль для наших захисників з передової

634eb12c6af1b__310739981_5997850700246767_3649640789494970097_n.jpg

Дорогі друзі, шановні мешканці Вишнівської громади, війна, на жаль триває. Вона не так далеко...

Цей збір коштів, анонсований волонтером Андрієм Дем'янчуком, організований для придбання авто, для підрозділу, де служить п'ятеро мужніх захисників з нашої громади. Вони -  чиїсь тати, чоловіки, брати, сини і просто надзвичайно хороші люди, які не жаліються на втому, а захищають наш з Вами мирний сон. Нашим хлопцям дуже потрібно швидко пересуватись, щоб виконувати поставлені завдання і вберегти своє і наше життя. Тому звертаюсь до кожного з Вас, небайдужих людей з добрим серцем, тих, хто має можливість, долучитись до збору коштів, щоб прискорити придбання і відправку на фронт автомобіля.

Це фото з крайньої поїздки до наших захисників волонтера Андрія Дем’янчука: «…Земляки, які захищають нас, розписуються на прапорі, що буде розміщений у музеї Любомля, після перемоги.

А поки що цю перемогу потрібно вибороти. І виборюється вона надціною. Ціною здоров'я і життя воїнів.

Завдання тих, хто знаходиться далеко від фронту зробити все щоб максимально убезпечити своїх, там де це можливо.

Неодноразово самі хлопці свідчили про те, як куплені вами і загнані нами автомобілі рятують життя. Цей підрозділ, що на фото потребує автомобіль.

Особисто мене не потрібно додатково мотивувати, щоб відгукнутися на просьби захисників.

Я знаю, що повинно нам зі "шкіри вилізти", але закрити ці прохання, нашими можливостями. В нас вони є. Якщо хлопці знаходять там сили і ресурси і внутрішні і матеріальні, то тим більше ми, що у відносній безпеці, віднайдемо знову по пару сотень щоб купити цей автомобіль. Я знаю, що ми швидко справимося і не далі, як через тиждень машина поїде до хлопців.

Ми знову це зробимо. Тим більше, що слідуюча машина для Сергія Куця вже ремонтується і теж поїде в парі.

Картка приватбанку, на яку можна зробити пожертвування 4149 6293 5838 9138 Дем'янчук Андрій.

Дякую наперед всім, хто долучається до доброго діла. Благословінь від Бога…»

У єдності наша сила, тільки ми, українці, невтомно прагнемо разом наблизити перемогу.