30.06.2022 12:44

Україна запустила глобальну платформу для збору коштів United24

6324469e04665__United24.jpg

Україна оголосила про запуск глобальної ініціативи United24, першою складовою якої є онлайн-платформа для збору коштів.

Передбачається, що ця платформа стане головним каналом для збору пожертв на підтримку України. Фандрейзинг є лише першою частиною ініціативи United24, а невдовзі до неї долучаться інші проекти й програми.

United24 через сайт u24.gov.ua надає можливість зробити донейт в один клік із будь-якої країни. Кошти розподіляються за трьома напрямами допомоги:

• Оборона та розмінування
  • Гуманітарна та медична допомога
  • Відбудова України

Всі кошти будуть автоматично переказані на рахунки НБУ, закріплені за відповідними відомствами: Міноборони, Міністерство охорони здоров’я чи Мінінфраструктури.

НБУ звітуватиме про надходження благодійних внесків через United24 кожні 24 години. Профільні міністерства звітуватимуть про призначення внесків раз на тиждень.