10.08.2022 09:01

Про обов’язковість сплати земельного податку та орендної плати за землю

Новини.png

Відповідно до ст. 266 Податкового кодексу України, розпочалася сплата земельного податку за 2022 рік. Так, відповідно п. 14.1.72. статті 14 Податкового кодексу України, земельний податок – це обов’язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення, визначених п. 281.1. ПКУ.

Для отримання інформації щодо податкового нарахування земельного податку просимо звертатися у відділ з питань земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Вишнівської сільської ради  та у старостинські  округи до спеціалістів.

­­Для уникнення відповідальності у вигляді штрафу щодо невиконання покладених обов’язків згідно з чинним законодавством України необхідно провести оплату вчасно тобто до 29.08.2022 року.

Оплату також можна здійснити в будь-якому відділенні банку, поштовому відділенні, самостійно через Інтернет ресурус.