16.06.2022 10:49

є Декларація: інструкція для відповідального органу

62d93594c6beb__declaration.jpeg

Міністерством цифрової трансформації України з метою забезпечення провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 березня 2022 року № 314 «Деякі питання забезпечення провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану» реалізується послуга щодо подачі суб’єктами господарювання декларації про провадження господарської діяльності без отримання дозвільних документів (документів дозвільного характеру, ліцензій або інших результатів надання публічних послуг) у період воєнного стану в електронній формі - через Єдиний державний веб-портал електронних послуг. З метою забезпечення отримання органами ліцензування, дозвільними органами та суб'єктами надання публічних (електронних публічних) послуг зазначених декларацій надсилаємо для використання в роботі інструкцію «єДекларація: інструкція для відповідального органу». Зазначену інструкцію можна переглянути за посиланням: