17.02.2022 15:38

Право кожної дитини зростати у сім’ї

62d7cc1787ae2__ca872e7931840977b2ce3785460d1d98-(1).jpg

Сьогодні захист прав та інтересів дітей є одним із пріоритетів Вишнівської громади та держави вцілому. Обов’язок дорослих – зробити все можливе, щоб кожна дитина зростала в сім’ї, любові і достатку, адже турбота держави ніколи не зможе замінити домашнього затишку, лагідних материнських слів, надійного батьківського плеча.

Дітям, які втратили родину, може допомогти кожен, хто небайдужий. Одні - усиновлять і виховають дитину, інші - допоможуть дитині знайти батьків, треті - надати фахову консультацію тим, хто хоче усиновити дитину або опікуватися нею.

Головний спеціаліст сектору «Служба у справах дітей» Вишнівської сільської ради  Наталія Ряпич провела бесіди із кількома жителями громади з метою захисту права кожної дитини на проживання в умовах наближених до сімейних та зменшення ризиків потрапляння дітей у заклади інституційного догляду.

62d7cc15a9af9.jpg