11.11.2021 15:43

Увага! Конкурс!!!

6284da229126d__5d2aa1bab085f9f1f80b9f27b66278f8.jpg

З нагоди новорічно-різдвяних свят Комунальний заклад «Центр культури, мистецтва, естетичного виховання та спорту» оголошує конкурс «Казка Святому Миколаю» для дітей Вишнівської територіальної громади.

Умови конкурсу:

1. До участі у конкурсі запрошуються учні 1-9 класів.

2.  Казка  пишеться учасником особисто. Забороняється використання матеріалу з інтернету.

3.   При оформленні казки застосовуйте творчий підхід.

4.  Кожен учасник конкурсу може прислати лише одну роботу.

5. Учасники Конкурсу вільні у виборі теми (новорічно-різдвяна тематика  звичайно вітається). Всі твори повинні бути написані акуратним, розбірливим почерком або надруковані.

6. В листі обов’язково вкажіть ваш вік, ПІБ, клас, заклад,  в якому навчаєтеся та контактний номер телефону.

7. За бажанням казки можна доповнювати поробками. Роботи учасникам не повертаються.

8.  Матеріали подавайте до 14 грудня на електронну адресу: kz.ckmevs@gmail.com з поміткою в темі "Казка Святому Миколаю» або надсилайте на адресу:44351, с.Вишнів, вул. Незалежності, 80А.

Кращі роботи будуть опубліковані на сайті громади.

Ми досі віримо у магію цього свята, в силу хороших справ та вчинків. Тому приготували подарунки до Дня Святого Миколая для учасників конкурсу.

Не зволікайте, швиденько хапайте ручку, фарби, олівці та пишіть нам. Святий Миколай щедрий до всіх, хто був слухняними цілий рік та творив добро!!!