10.10.2024 17:30

У Вишнівській сільській раді розпочала роботу атестаційна комісія II-го рівня

3c0801d9-9fd1-42b5-b56d-b0915eff6bbc.jpg

З метою стимулювання безперервного підвищення рівня професійної майстерності педагогічних працівників, належної організації та проведення атестації педагогічних працівників та керівників закладів освіти Вишнівської сільської ради 10 жовтня 2024 року  відбулося перше засідання атестаційної комісії ІІ рівня.

Атестація педагогічних працівників у 2024-2025 навчальному році буде проходити відповідно до вимог Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 9 вересня 2022 року № 805.

В ході першого засідання було обговорено основні організаційні питання атестаційного процесу, вимоги Типового положення про атестацію педагогічних працівників, основні етапи проведення атестації. Крім того члени комісії затвердили  графік роботи атестаційної комісії та список педагогічних працівників закладів освіти Вишнівської громади, що підлягають атестації комісією ІІ рівня у 2024-2025 навчальному році.

Визначено адресу електронної пошти для подання педагогічними працівниками документів (у разі подання в електронній формі) –  osvita.vyshniv@gmail.com з позначенням теми «Документи до атестаційної комісії від___________».

Творчих успіхів та невичерпної наснаги педагогам, які атестуються у 2024-2025 навчальному році, МИРУ та ПЕРЕМОГИ нам усім.

Графік роботи атестаційної комісії.docx

Список керівних та педагогічних працівників.docx