23.09.2024 09:40

Шановні мешканці та гості Вишнівської ТГ! Запрошуємо на «Територію здоров’я»!

e09a579f-af4c-44a2-bb99-1effc2348ef4.png

Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб продовжує виїзні заходи «Території здоров’я».

24 вересня з 11 години вона діятиме в с. Вишнів, на території амбулаторії ЗПСМ.

Запрошуємо мешканців та гостей Вишнівської ОТГ скористатися цією нагодою і подбати про своє здоров’я. Адже краще запобігти хворобам, ніж їх лікувати! «Територія здоров’я» – це можливість отримати медичні послуги, відвідавши різні локації:

• медичну, щоб перевірити стан здоров’я:
    • проконсультуватися з сімейним лікарем;
    • перевірити рівень цукру в крові;
    • провести електрокардіограму серця;
    • перевірити артеріальний тиск;
    • перевірити свій ВІЛ статус;
    • зробити швидкий тест на COVID-19;
    • консультація хірурга, уролога;
    • консультація кардіолога;
    • консультація дерматолога та обстеження дерматоскопом;
    • перевірити зір та при потребі підібрати окуляри;
  • вакцинальну, щоб отримати щеплення і зміцнити стійкість організму:
    • вакцинуватися від хвороб згідно з Національним календарем щеплень;
  • інформаційну, де можна отримати фахові роз’яснення щодо здорового способу життя, здорового харчування, захисту від інфекційних та неінфекційних хвороб. Визначити індекс маси тіла майстер – клас з надання першої допомоги – проводитиме інструктор організації товариства «Червоний хрест» . Під час майстер – класу усі бажаючі зможуть ознайомитись з основними принципами надання першої допомоги, серцево-легеневою реанімацією, непрохідністю дихальних шляхів

Звертаємо увагу, що на «Території здоров’я» працюватиме вакцинальний автобус, обладнаний для організації та проведення рутинної імунізації.

«Територію здоров’я» уже відвідали сотні волинян і отримали тисячі медичних послуг!

«Територія здоров’я» - це чудова нагода подбати про своє здоров’я та з користю провести час. Завітайте!

Джерело: сторінка Facebook "Центр первинної медичної допомоги Любомльської міської ради" https://www.facebook.com/MedLuboml