12.09.2024 09:31

Про проведення пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин

323e8737-9b5a-4fb0-b02d-ce5934ded658.jpg

Ковельська районна державна лікарня ветеринарної медицини повідомляє, що відповідно до наказу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів «Про організацію заходів з проведення осінньої кампанії пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин у 2024 році» від 15 серпня 2024 року за № 583, на виконання плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних хвороб тварин, орієнтовно з 16 вересня 2024 року, на території Ковельського району Волинської області заплановано проведення вакцинації диких м’ясоїдних тварин проти сказу, методом наземного розподілу принад з вакциною.

Жителів району просимо з розумінням поставитись до даного заходу, не перешкоджати працівникам в їх роботі.  У разі виявлення принади - не торкатись її,  не піднімати та не переміщувати.

Джерело: Ковельська районна державна адміністрація http://www.koveladm.gov.ua/press-tsentr/item/21661-pro-provedennia-peroralnoi-imunizatsii-dykykh-m-iasoidnykh-tvaryn