09.09.2024 10:52

Ліквідовано стихійні сміттєзвалища на території Вишнівської ТГ

9fe9db9b-9549-45ab-be7a-26238a30a606.jpg

У серпні цього року державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища Волинської області спільно з начальником відділу з питань земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Вишнівської сільської ради Анатолієм Дитиною проведено природоохоронний захід щодо виявлення та ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ на території Вишнівської громади.

В результаті обстежень виявлено два стихійні сміттєзвалища біля села Хворостів та між селами Вишнів і Коцюри.

Завдяки спільним зусиллям комунального підприємства «Буг» та Вишнівської територіальної громади, зазначені сміттєзвалища були оперативно ліквідовані.

Нагадуємо, що такі звалища є серйозною загрозою для навколишнього середовища та здоров'я людей, адже вони забруднюють ґрунт і воду.

Закликаємо всіх відповідально ставитися до утилізації відходів та не засмічувати довкілля!

Якщо ви виявили несанкціоноване сміттєзвалище, просимо повідомляти Державну екологічну інспекцію у Волинській області про виявлені факти порушень через застосунок #ЕкоЗагроза або за телефоном (0332) 72-33-96.

Посилання на застосунок #ЕкоЗагроза:

Джерело:

Поділитись