22.08.2024 16:50

Про проведення громадських слухань щодо ліквідації Висоцької гімназії Вишнівської сільської ради

03f78bde-822c-415d-af28-97db40c6dcd2.jpg

З метою забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності органу місцевого самоврядування, врахування громадської думки під час прийняття важливих рішень для територіальної громади, відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року №996, розпорядження сільського голови №130/01-03

від 14 травня 2024 року «Про проведення громадських слухань

щодо ліквідації Висоцької гімназії Вишнівської сільської ради»  було проведено консультації з громадськістю шляхом громадського обговорення проєкту рішення:

• «Про ліквідацію та проведення громадського обговорення Висоцької гімназії Вишнівської сільської ради»

У ході обговорення було наголошено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та Законами України (ст.19 Конституції України).

Учасникам обговорень надано економічне обґрунтування та роз’яснено законодавчі основи відповідних рішень. Відповідно до пункту 30 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» реорганізація або ліквідація навчальних закладів комунальної форми власності здійснюється за рішенням місцевої ради.

В обговоренні взяли участь члени комісії, жителі села Висоцьк та представники громадськості. Під час громадських слухань були емоційні виступи та запитання, які звучали від громадськості. На всі запитання були надані обґрунтовані та вичерпні відповіді членами комісії, що відображено в протоколі.
 За результатами громадських слухань, комісія з організації проведення громадського обговорення пропонує: винести проєкт рішення щодо ліквідації Висоцької  гімназії  Вишнівської сільської  ради на розгляд  сесії Вишнівської сільської ради.

0c1dbadf-3699-4997-a544-cfd7b5cf9349.jpg a080f917-72c7-4207-b7f8-8077f0333770.jpg