13.08.2024 08:22

Ветеранів війни запрошують на безкоштовне навчання

c70b239d-e326-49e8-abf3-3744de642eeb.jpeg

ПІІ «Тойота-Україна» (імпортер та дистриб’ютор автомобілів Toyota і Lexus) разом з «ГС «ВГО «Національна Асамблея Людей з Інвалідністю України» запрошує ветеранів (учасників бойових дій; осіб із інвалідністю внаслідок війни) повномасштабного російського вторгнення (2022-2024р.) скористатися можливістю та пройти професійне адаптоване навчання зі спеціалізації “Механік основного сервісу” на основі курсу «Toyota Technician» – операції з передпродажної підготовки і технічного обслуговування автомобілів.

Воно складається з:

1. Курсу теоретичної підготовки на навчальній онлайн-платформі з 2 по 21 вересня 2024р;

2. Практичного курсу на базі виробничих потужностей підприємства в Києві з 30 вересня по 4 жовтня 2024р.

Цільова підтримка підприємства та її форма:

1. Навчання здійснюється за рахунок ПІІ «Тойота-Україна» та є безкоштовним.

2. Забезпечення проживанням, харчуванням (сніданок, обід, вечеря), переїзд з готелю до місця навчання – ПІІ «Тойота-Україна» в Києві.

3. Виплата фінансової винагороди у розмірі 20 000 грн після оподаткування, на наступних умовах:

1) у розмірі 10 000 грн (після оподаткування) за результатом успішного фінального онлайн-тестування після проходження онлайн- курсу навчання;

2) у розмірі 10 000 грн (після оподаткування) за результатом успішного фінального тестування після проходження практичного курсу навчання на території підприємства.

4. Після завершення програми можливе подальше працевлаштування у разі успішної сертифікації та наявності в дилерській мережі відповідних вакансій.

Умови участі:

I. Основні вимоги:

1. Базова профільна освіта та/або попередній досвід роботи за фахом механіка або суміжною спеціалізацією.

2. Придатний фізичний стан, оскільки робота механіка передбачає трудові навантаження та потребує відповідної фізичної сили й витривалості.

3. Програмою не передбачено можливості роботи для людей, які користуються кріслом колісним.

4. Наявність власного ПК та інтернету для прохождення онлайн курсу, у разі відсутності – відвідування найближчого дилерського центру.

5. Самостійна оплата переїзду до місця навчання у Києві.

II. Перелік необхідних документів:

1. Паспорт громадянина України;

2. Реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН);

3.Особам, звільненим з військової служби – копія витягу з наказу про звільнення військовослужбовця з військової служби та інші документи, які підтверджують підставу звільнення;

4. Копія посвідчення УБД та копія довідки про безпосередню участь особи;

5. Особам з інвалідністю внаслідок війни – копія довідки до акта огляду МСЕК та індивідуальну програму реабілітації.

III. Умови проведення конкурсного відбору:

1. Програма передбачає максимальну групу участників — 12 осіб.

2. Кандидати мають володіти українською мовою, мати базову профільну освіту та /або відповідний професійний досвід, придатний психологічний та фізичний стан здоров’я, необхідний для проходження навчання.

3. Конкурсний відбір складається з таких етапів:

1-й етап:

1) співбесіда з кандидатами у формі телефонного або відеоінтерв’ю;

2) проведення технічного тестування з визначення рівня професійних знань у формі телефонного або відеоінтерв’ю;

3) розгляд документів кандидатів;

2-й етап:

1) співбесіда з психологом;

2) співбесіда з фахівцем з персоналу та керівником навчальної програми; 3) про результати та про причини недопуску до навчання кандидати повідомляються засобами електронного зв’язку — на вказані ними електронні адреси.

Зацікавленим в участь у проєкті необхідно зв’язатись з Іриною Саєнко за номером телефону +380 50 468 29 45 (Viber), електронна адреса iryna.saienko@toyota.ua.

Будемо раді нашій професійній співпраці.

ПІІ «Тойота-Україна»