29.07.2024 09:18

66a7358da1d76__images.jpg

Громадська організація "Жест допомоги" запрошує військових та їхні сім'ї взяти участь у ретріті, що відбудеться на Волині поблизу міста Ковель з 11 по 14 вересня 2024 року. Мета заходу - надати сім'ям ветеранів, які мають бажання вирішити проблеми у своїх стосунках або покращити міжособистісні відносини, можливість відпочити, знову знайти гармонію з собою та налагодити взаємини з рідними. Особливості участі в ретріті: - участь безкоштовна, витрати на проживання та харчування покриваються організатором ретріту; - можливість консультацій з військовими капеланами, психологами та священниками; - відпочинок на природі з доступом до озера та лісу; - наявність дитячої програми; - загальна тривалість ретріту - 4 дні. Звертаємо увагу, що кількість місць обмежена.

Відповідальний в місті Ковель: Павло Смаль, перший заступник голови ГО «Жест допомоги» моб тел. 0673321982