13.07.2024 20:42

До уваги креативних мешканців громади!

6692bcbeb85af__photo_5226962847362310284_x.jpg

Вишнівська сільська рада оголошує конкурс на кращий логотип для Молодіжної ради з нагоди першої річниці  її створення. Один учасник може представити на Конкурсі до 3 пропозицій. Критерії оцінки логотипу:

• Відповідність тематиці;
  • Наявність авторського підходу;
  • Оригінальність бачення і виконання;
  • Загальне емоційне сприйняття;
  • Адаптивність – знак повинен відтворюватися без втрати якості на будь-яких носіях.

Відповідальність за дотримання авторських прав на розроблений макет логотипу, який бере участь в конкурсі, несе учасник, який надіслав такий макет на конкурс. Не допускається використання робіт, виконаних іншими авторами. Долучайтеся до конкурсу та зробіть свій внесок у розвиток Молодіжної ради Вишнівської громади! 🕐Термін подачі пропозицій – до 31 липня 2024 року. Пропозиції просимо подавати на електронну пошту kz.ckmevs@gmail.com (в темі повідомлення зазначати - «конкурс логотипів для МР та ПІБ»).