10.06.2024 15:15

Пам'ятка безпечної поведінки під час літніх канікул

6666eea183bcb__maxresdefault.jpg

Ось і розпочались літні канікули. Пам'ятайте, що літні канікули - це можливість  набратися свіжих сил, оздоровитися, закріпити набуті знання і використовувати їх у домашніх умовах. Звертаємо увагу на організацію відпочинку Вашої дитини  під час канікул. Приділяйте, будь ласка, більше уваги своїй дитині. Залучайте до виконання домашніх обов’язків. Тримайте під контролем проведення дозвілля сина (доньки) за межами дому у вечірній час.

Але також закликаємо Вас завжди пам`ятати елементарні правила безпеки, щоб літній відпочинок не був зіпсований:

• Гуляти й гратися можна в місцях, які призначені для цього.
  • Суворо забороняється їздити на велосипедi, роликах, скейтах  на тiй частинi дороги, де рухається транспорт.
  • Під час ігор не варто демонструвати свою хоробрість одноліткам, стрибаючи з великої висоти, пірнаючи з крутих схилів на велику глибину, здираючись якнайвище на дерева.
  • Небезпечними для ігор можуть бути сходи, підвали, горища, будівельні майданчики.
  • Дотримуйтесь правил протипожежної безпеки під час відпочинку на природі.
  • Виявивши вибухонебезпечнi предмети, необхідно терміново повідомити дорослих, полюцію, військкомат.
  • До виявлених вибухонебезпечних предметів нi в якому разi не можна торкатись, перекладати, розряджати, зберігати, кидати їх у вогонь, гратися ними.
  • Купатися можна тільки в спеціально відведених місцях в сонячну безвітряну погоду при температурі повітря не нижче -  20С i води - не менш ніж 18С, тільки в спеціально відведених місцях.
  • Завжди прагніть бути культурною людиною.
Правила-безпеки1.png Правила-безпеки2.png