23.05.2024 09:07

Бюджет для громадян

664e41e5451f9__Бюджет1.png

Бюджет для громадян (БдГ) - це візуалізований інформаційний буклет, розроблений в межах Проєкту «Бюджетна партисипація від А до Я», що реалізується Громадським партнерством "За прозорі місцеві бюджети"" за підтримки Проєкту USAID "ГОВЕРЛА".

В ньому доступно, комплексно та у зрозумілій формі  описаний бюджетний процес в громаді: як він відбувається, які його етапи та складники, на що саме та в якій кількості виділяються кошти з місцевого бюджету та інше.

Для детального ознайомлення з буклетом натисніть на картинку нижче

За допомогою цього буклету ви зможете дізнатися більше про бюджет громади та як долучитися до подання пропозицій до бюджету на 2025 рік: якщо ви маєте ідею на що саме необхідно передбачити кошти з місцевого бюджету на наступний рік – це чудова можливість для вас ознайомитися з правилами подачі такої пропозиції.

На форму для подачі пропозицій до бюджету на 2025 рік можна зайти за посиланням:
, або за QR-кодом:

Ми, як орган місцевого самоврядування, прагнемо ефективно формувати та використовувати місцевий бюджет в інтересах громади шляхом підвищення доброчесності, прозорості бюджетного процесу та забезпечення участі громадян у ньому.