20.05.2024 16:57

Як оновити персональні дані, згідно із Законом про мобілізацію?

664b556ec1d77__Мобілізація.png

З 18 травня 2024 року усі військовозобовʼязані віком від 18 до 60 років повинні протягом 60 днів (до 16 липня включно) — оновити свої персональні дані: прізвище, ім’я, по батькові, номер мобільного телефона, ідентифікаційний код, фактичне місце проживання та e-mail (за наявності).

Оновити дані можна у 👇:

👉Центрі надання адміністративних послуг Вишнівської сільської ради за адресою:

• село Вишнів, вул.Незалежності 80а, з понеділка по четвер, з 8.00 до 17.00, у п’ятницю — з 8.00 до 15.00.

Віддалених робочих місцях адміністратора ЦНАПу:

👉Олеському старостинському окрузі: село Олеськ, вул.Лесі Українки, 42, у середу та п’ятницю з 8.00 до 15.00.

👉В Римачівському старостинському окрузі: село Римачі, вул. Миру, 44, у вівторок, середу та п’ятницю з 8.00 до 15.00.

👉В Машівському старостинському окрузі: село Машів, вул.Центральна, 28, у понеділок з 8.00 до 15.00.

👉В Радехівському старостинському окрузі: село Радехів, вул.Незалежності, 50, у вівторок та четвер з 8.00 до 15.00.

👉В Ладинському старостинському окрузі: село Ладинь, вул. Перемоги, 41, у понеділок та четвер з 8.00 до 15.00.

Для цього необхідно мати з собою:

✅паспорт громадянина України;

✅реєстраційний номер облікової картки платника податків;

✅актуальний номер телефону;

✅адреса електронної пошти (за наявності).

✍️Після внесення даних адміністратором, заявник перевіряє інформацію і отримує Витяг з Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів про результат актуалізації даних.

Також, поновити дані можна :

📌Онлайн - через застосунок Резерв+у декілька кліків без черг. Він доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market.

📌Офлайн - особисто - оновити дані можна у Територіальних центрах комплектування. Тоді окрім самого витягу з реєстру, ви також отримаєте відповідну відмітку у військовий квиток.

☝️При виникненні інших, окрім оновлення даних, питань необхідно звертатися до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки за місцем реєстрації.