16.04.2024 15:22

Розпочато процедуру оцінки впливу на довкілля

661f08c2a24e1__6400b1c2868b2332863496.jpg

Вишнівська сільська рада повідомляє, що 29.03.2024 відповідно до вимог Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» АТ «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» розпочато процедуру оцінки впливу на довкілля шляхом розміщення в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, стосовно планованої діяльності з спорудження енергоблоків №5 та №6 на майданчику Хмельницької АЕС із застосуванням технічних характеристик реакторної установки типу АР1000 компанії Westinghouse Electric Company з метою подальшої експлуатації та вироблення електроенергії (реєстраційний номер справи – 5333).

Місце провадження планованої діяльності - Хмельницька область, Шепетівський район, м. Нетішин.

Суб’єктом господарювання визначені територіальні громади Хмельницької, Рівненської, Житомирської, Вінницької, Тернопільської, Чернівецької, Івано-Франківської, Волинської та Київської областей як такі, що можуть зазнати впливу планованої діяльності.

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля