14.03.2024 15:48

Психологічна допомога ветеранам війни

65f30126cc2a1__17_main-v1666699022.jpg

Особам - які звільняються або звільнені з військової служби, з числа ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членам сімей таких осіб, постраждалим учасникам Революції Гідності та членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни і членам сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України надаватимуться послуги психологічної допомоги.

Організатором трирівневої системи надання психологічної допомоги ветеранам війни та їх сім'ям є Мінветеранів.

На першому рівні – соціально-психологічна підтримка та соціальні послуги, такі як соціальний супровід та адаптація, які надають соціальні працівники, помічники ветерана та інші особи, які пройшли відповідну підготовку.

На другому рівні – психологічна допомога, яку можуть надавати психологи, які відповідають визначеним вимогам до фахівця.

Третій рівень – включає комплексну медико-психологічну допомогу, яку забезпечують ліцензовані установи, в яких створено відповідні мультидисциплінарні команди.