11.03.2024 09:23

В Шацькій громаді проводиться підготовка громадян України до національного спротиву

65eeb3ee4636c__ТРО.png

Двічі на місяць у Шацькій громаді інструктори центру національно-патріотичного виховання «Волинська Січ» здійснюють систематичну військову підготовку цивільного населення згідно «Програми базової підготовки громадян України до національного спротиву».

Приєднатись до вишколів запрошуємо усіх мешканців Вишнівської громади.

Програма тренувань складена та відпрацьована з урахуванням досвіду, набутого у ході бойових дій в Україні.

Вміння та навики, які набувають мешканці громади під час тренувань надзвичайно важливі для кожного українця. Адже війна триває - тому знання з військової справи для усіх  має бути в пріоритеті.

Всіх небайдужих і вмотивованих громадян просимо прийняти участь у навчанні задля Вашої безпеки!

Просимо місцевих мешканців долучатися і здобувати знання й навички, необхідні кожному українцю в умовах війни.

За детальною інформацією  звертайтесь за номером гарячої лінії Центру безпеки: +380674400099