29.01.2024 16:09

65b7b1b4d5f9e__зображення_viber_2024-01-26_17-12-52-407.jpg

В п’ятницю, 26 січня відбувся презентаційний онлайн захід проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів»  провела презентацію рекомендацій для органів місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства для громад і НУО Волинської області щодо реалізації проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», виконання якого стало можливим завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт.

Учасниками заходу від Вишнівської громади були  працівники виконавчих органів ради,  структурних підрозділів,  комунальних установ, старости, освітяни, представники консультативно-дорадчих органів та громадськість, загалом – близько 40 учасників.

Під час заходу було обговорено ступінь залученості громадського сектору до прийняття рішень у громадах Волині. Співпраця влади та громади, яка є важливою і повинна грунтуватися на довірі та прозорості. Необхідність збільшення  залучення різних груп населення (в тому числі осіб з інвалідністю, жінок, ВПО) до процесів прийняття рішень.

Начальник юридичного відділу Ірина Богуш презентувала досвід Вишнівської громади щодо залучення мешканців до прийняття владних рішень. Зокрема, розповіла про інструменти  запровадження комплексно-інклюзивної системи у громаді, про створені консультативно-дорадчі органи, та їх діяльність.

Висловлюємо щиру подяку Всеукраїнській громадській організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» та Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» за проведений  конструктивний захід.

Вишнівська сільська рада активно працює в напрямку залучення громадськості до прийняття рішень та охоче вдосконалюватиме механізми в цьому напрямку,  шляхом виконання  слушних рекомендацій партнерів.

308453286_468340588668079_2722069749343152458_n.jpg 65af83047d1ce__USAID-Говерла.jpg зображення_viber_2024-01-26_17-12-52-407.jpg