25.01.2024 15:18

Сексуальне насильство, пов’язане з конфліктом

65b25ef443f07__снп.png

Сексуальне насильство, пов’язане з конфліктом – це форма гендерно зумовленого насильства, що включає зґвалтування, сексуальне рабство, примус до проституції, примусову вагітність, примусовий аборт, примусову стерилізацію, примусовий шлюб, а також будь-яку іншу форму сексуального насильства порівнянної тяжкості, вчиненого щодо жінок, чоловіків, дівчат або хлопців, яка напряму чи опосередковано пов’язана з конфліктом. Цей зв’язок може бути очевидним із профіля кривдника, який часто повʼязаний із державною або недержавною озброєною групою, зокрема терористичними утвореннями або терористичною мережею; бути повʼязаним із атмосферою безкарності, яка зазвичай асоціюється із колапсом державних інституцій; бути наслідками перетину кордонів, такими як переміщення людей або торгівля людьми; та/або порушень положень угоди про припинення вогню.

Насильство1---0001.jpg Насильство1---0002.jpg Насильство1---0003.jpg Насильство1---0004.jpg Насильство1---0005.jpg