15.01.2024 16:50

Експерти Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» тестували на доступність об’єкти соціальної інфраструктури в громаді

65a54693cae59__photo_2024-01-15_10-31-22.jpg

У Вишнівській сільській раді відбулося засідання робочої групи з питань доступності послуг об’єктів соціальної роботи в громаді, співробітництва з іншими територіальними громадами, підвищення рівня інклюзії в рамках реалізації Проєкту «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у пілотних громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Представниця громадської організації «Фундація «Простір», координаторка робочих груп Проєкту у Волинській області Наталія Богатирьова разом з членами робочої групи та спеціалістами профільних напрямків обговорили можливість доступу людей з інвалідністю до соціальних, освітніх, культурних, адміністративних послуг в громаді. Зокрема, аналізували забезпечення пандусами, кнопками виклику, вбиральнями за «універсальним дизайном» основних об'єктів соціальної інфраструктури - КЗ «Центр КМЕВС», Центру активності громадян при бібліотеці, адміністративного приміщення Вишнівської сільської ради, освітніх закладів. Окрім того, було окреслено бачення можливостей покращення рівня доступності із залученням грантових коштів.

photo_2024-01-15_10-31-22-(2).jpg photo_2024-01-15_10-31-22-(3).jpg