04.01.2024 08:25

Для жителів Вишнівської громади діє Програма соціальної підтримки ветеранів війни, військовослужбовців та членів їх сімей

659650cce0834__6d4abe.jpg

Програма затверджена рішенням Вишнівської сільської ради від  06.12.2023 року №43/5. Програма розроблена з метою забезпечення організації заходів фінансової та іншої соціальної підтримки ветеранів війни, військовослужбовців та членів їх сімей у вирішенні ряду питань соціально-побутових і матеріальних потреб.

Основні завдання Програми, надання:

1. Матеріальної допомоги сім’ям військовослужбовців, які загинули (померли)  при виконанні службових обов’язків, пов’язаних із захистом Батьківщини. Розмір допомоги – 50 тис. грн.;

2. Матеріальної допомоги сім’ям військовослужбовців, які загинули (померли)  при виконанні службових обов’язків, пов’язаних із захистом Батьківщини  для організації та проведення похорону.  Розмір допомоги – 20 тис. грн.;

3. Матеріальної допомоги сім’ям військовослужбовців, які загинули (померли)  при виконанні службових обов’язків, пов’язаних із захистом Батьківщини  на відшкодування витрат понесених на придбання та встановлення надгробних пам’ятників.  Розмір допомоги – 20 тис. грн.;

4. Матеріальної допомоги на лікування важкохворим та пораненим військовослужбовцям,  учасникам операції  Об’єднаних сил  на сході України та відбитті військової агресії російської федерації  проти України, а також членам їх сімей (дружині/чоловіку, дітям, батькам). Розмір допомоги   - 50 тис. грн.;

5. Матеріальної допомоги військовослужбовцям, учасникам операції  Об’єднаних сил  на сході України та відбитті військової агресії російської федерації  проти України на медичну реабілітацію  та на придбання засобів реабілітації (технічних та інших засобів реабілітації, протезів, імплантатів), тощо. Максимальний розмір допомоги -100 тис. грн.;

6. Матеріальної допомоги військовослужбовцям, які уклали контракт про проходження військової служби у Збройних Силах України або інших військових формуваннях, військовослужбовцям, які призвані на військову службу під час мобілізації та військовослужбовцям, які призвані на строкову військову службу. Розмір допомоги - 5 тис. грн.;

7. Матеріальної допомоги військовослужбовцям, учасникам операції  Об’єднаних сил  на сході України та відбитті військової агресії російської федерації  проти України, які потребують довготривалого реабілітаційного та відновлювального лікування (медична  реабілітація) шляхом безготівкового перерахування коштів за надані послуги  Волинським обласним  санаторієм «Лісова пісня» згідно акту виконаних робіт. Максимальний розмір допомоги  - 30 тис. грн.

8. Матеріальної допомоги  членам сімей загиблих (померлих, зниклих безвісти, полонених) військовослужбовців на санаторно-курортне лікування, реабілітацію, оздоровлення шляхом безготівкового перерахування коштів за надані послуги  Волинським обласним  санаторієм «Лісова пісня». Максимальний розмір допомоги -15 тис. грн.

9. Матеріальної допомоги (подарункових/продуктових наборів, квіткової продукції, тощо) військовослужбовцям, ветеранам війни та членам їх сімей до святкових та пам’ятних дат.

Право на отримання допомоги мають громадяни, які зареєстровані (проживають) на території Вишнівської громади, а також внутрішньо переміщені особи, які офіційно перебувають на обліку. Матеріальна допомога надається за рішенням комісії з подальшим винесенням на засідання сесії сільської ради для затвердження за рахунок коштів сільського  бюджету у безготівковій формі не частіше одного разу на рік (за винятком допомоги на лікування військовослужбовців).

Для отримання матеріальної допомоги  заявник  подає заяву з відповідними  документами до відділу «Центр надання адміністративних послуг».

Ознайомитися з Програмою можна  за посиланням:

Рішення сесії від 06.12.2023 № 43/5 «Про затвердження Програми соціальної підтримки ветеранів війни, військовослужбовців та членів їх сімей Вишнівської сільської ради»

За додатковою інформацією звертайтесь до відділу «ЦНАП» Вишнівської сільської ради, який знаходиться по вул. Незалежності, 80А, с. Вишнів або за телефоном: 03377 32342.